• Background Image

    Právní služby

Právní služby se rozhodně nevyplatí brát při prodeji nemovitosti na lehkou váhu. Možná jste již slyšeli o několika případech, kdy touha ušetřit vedla k využití volně stažených vzorů smluv z internetu a následným komplikacím, které je připravily o peníze i kupované bydlení.

V této oblasti se rozhodně nevyplatí dělat kompromisy. Z toho důvodu pro naše klienty zajišťuje veškeré právní služby advokátní kancelář Nielsen Meinl, která v tomto oboru patří k těm nejlepším. Její běžná hodinová sazba se pohybuje kolem 3 500 Kč bez DPH na hodinu.

Naši zákazníci však mají přípravu potřebných smluv k prodeji nemovitosti v ceně základních služeb. Spoluprací s námi tak máte jistotu, že získáte špičkové právní služby, a navíc nenecháte za právníky mnoho tisíc korun.

Získáte tedy od nás na míru připravenou nejen rezervační smlouvu, abyste byli chráněni, kdyby si chtěl kupující na poslední chvíli svůj záměr rozmyslet, ale i kupní smlouvu, která bude odpovídat vašim požadavkům. Vše bude navíc připraveno tak, abychom maximálně snížili rizika, která mohou při prodeji nemovistosti nastat.

Neilsen Meinl - advokátní kancelář

Zpět na homepage