Pokud při prodeji stávající nemovitosti řešíte, že na koupi nového a lepšího bydlení Vás nejspíš nemine hypotéka nebo jiná forma financování, tak právě pro vás je tato služba určena, a navíc vám zlevní základní službu o 2 000 Kč.

Připravíme vám tak individuální analýzu hypoték a úvěrů ze stavebního spoření od všech relevantních bank na českém trhu a provedeme vás celým procesem schvalování. Díky mnohaletým zkušenostem vám ve většině případů zajistíme lepší podmínky, než byste dostali jako „klienti z ulice“ a navíc vám jsme díky našim kontaktům schopni celý proces schvalování maximálně zjednodušit. Zde naleznete vzor analýzy, kterou pro naše klienty připravujeme.

V první části naleznete přehlednou tabulku, ze které již na první pohled uvidíte, které banky ve vaši situaci připadají v úvahu a které nikoliv (ať již z bonitních, metodických či účelových důvodů).
U těch prvních tak zároveň uvidíte reálnou úrokovou sazbu, přehled poplatků za odhad i zpracování úvěru a spolu s tím i náklady na vedení úvěru či běžného účtu. Samozřejmostí je celková splátka.

Hypoteka-analyza-2016-02-p1

V druhé části naleznete komentář k nabídkám jednotlivých bank zahrnující možnosti mimořádných splátek, druhy odhadů, dodatečné poplatky, popis speciálních slev či nabídek, požadovanou hodnotu vaší nemovitosti pro sazbu v první části a všechny další informace, které mohou ovlivnit vaše rozhodování.

Hypoteka-analyza-2016-02-p2

Třetí část shrnuje nejlepší nabídky bank v dané oblasti (úrok, poplatky a splátka), plus zde najdete srovnávací graf k možnosti předčasného doplacení vašeho úvěru. I kdybyste o této možnosti neuvažovali, tak alespoň uvidíte modelaci splátky vašeho úvěru při kratší splatnosti.

Hypoteka-analyza-2016-02-p3

Poslední čtvrtá část je věnována již konkrétnímu doporučení nejvhodnější možnosti s popisem důvodů, které nás k němu vedli. Je však samozřejmě možné, že pro vás osobně budou podstatnější jiné důvody a po konzultaci s vámi tak může být finální doporučení i jiné.

Hypoteka-analyza-2016-02-p4