• Background Image

    Fotograf nemovitostí

První věc, která zaujme potenciální kupce při prohlížení inzerátů na internetu, jsou fotografie. Toho jsme si vědomi i my, proto se nemusíte bát, že bychom k vám poslali makléře přizijící snímky na mobilní telefon. U nás máte jistotu, že se vám bude vždy věnovat profesionální fotograf nemovitostí.

Ti pořídí nejen kvalitní snímky, ale zároveň zhotoví video, které ještě více odliší Váš inzerát od ostatních. To vše doplníme perfektně zpracovaným půdorysem, aby kupci již neměli nejmenší nejasnosti o tom, jak přesně je váš dům nebo byt situován.

Pokud budete spolupracovat s námi, tak má jistotu, že uděláme maximum pro to, aby celý inzerát vypadal atraktivněji, než když byste využili služeb běžného realitního makléře.

Fotografie, video i půdorysy bez jakýchkoliv vodaznaků a podobných „šíleností“ od nás dostanete běžně do týdne od objednání našich služeb. Kromě toho, že je zveřejníme v inzerátech na realitních webech, tak i vy je můžete volně šířit, kde se Vám zlíbí. Třeba přes sociální sítě. Jde nám přeci o to, aby se Vaše, co nejlépe a co nejrychleji prodala.

Zpět na homepage